Ragnarök THR-2500.2 [Thor series]
Läs mer
THR-2500.2 Ragnarök
*INFO OM LAGERSALDO
  • Gäller även beställningar som hämtas i butik!
  • Vi strävar givetvis mot att kunna leverera det vi har på våran sida.
  • Är du osäker så skicka gärna ett mail till info@ullareddigital.se
Beskrivning
Funktioner och fördelar:
  • Komplett bandpass filter: Detta steg har otroligt bra inbyggda filter som gör att du kan ställa in och ha både HPF och LPF aktivt samtidigt! Detta gör att du kan dela dina middar på både den övre och undre frekvensen. T.ex. 150Hz - 4kHz!
Specifikation
Antal kanaler 2
RMS 1 Ohm 2x2500W
RMS 2 Ohm 2x1600W
RMS 4 Ohm 2x1250W
RMS 2 Ohm Bridge 1x4500W
Rekommenderad kabel 70mm2 / 2x50mm2
Rekommenderad säkring 500A / 2x250A
Ingår remotekontroll Ja
Klass D
High Pass Filter 50Hz-5kHz
Low Pass Filter 50Hz-5kHz
Signal Voltage Range 0.2-6V
Frequency Response 11Hz-27kHz
Dimension 459x220x65mm